Titles you rated
Look Who's BackRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
SerpicoRated ★ 5.0
ManhattanRated ★ 3.0
The QueenRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 4.0
Dog Day AfternoonRated ★ 4.5
SelmaRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5