Movies
Ratings
668
The MasterRated ★ 4.0
CryptozooRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
The White RibbonRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 4.5
Black BookRated ★ 4.5
Come and SeeRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5