Movies
Ratings
138
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0