Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.0
About the CloudsRated ★ 5.0
BestiaryRated ★ 5.0
Undefined ThingsRated ★ 4.0
By the StreamRated ★ 5.0
They All LieRated ★ 4.0
Ghost Town AnthologyRated ★ 5.0
Martin EdenRated ★ 5.0- Drifting StatesRated ★ 4.0
Lost and BeautifulRated ★ 5.0
Under the Wave, On the GroundRated ★ 4.0
CarcassesRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
The Stolen ManRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Youth Without YouthRated ★ 5.0
All the Long NightsRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.0