Movies
Ratings
369
SearchingRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5