Series
Ratings
120
The Alienist Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0