Movies
Ratings
105
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0