Movies
Ratings
18
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0