Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
White CollarRated ★ 3.0