Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0