Movies
Ratings
103
Men in BlackRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
TrollsRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 1.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 1.5