Movies
Ratings
497
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5- Papa’s FingerRated ★ 3.0
- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 3.5