Titles you rated
Kieta HatsukoiRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0