Series
Ratings
96
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Once AgainRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5