Movies
Ratings
655
JumanjiRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
Escape PlanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
BeethovenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Afro SamuraiRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.5
YamakasiRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0