Series
Ratings
57
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0