Movies
Ratings
55
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5