Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5