Titles you rated
CloserRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
What IfRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
BakumanRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
SakuranRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.5