Series
Ratings
68
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0