Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5