Series
Ratings
100- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 2.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.0
Lady StormRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
A Daughter Just Like YouRated ★ 3.0
Gold TowerRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0