Series
Ratings
12
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0