Movies
Ratings
68
Lovers of the Arctic CircleRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 3.5
The CellRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5