Movies
Ratings
31
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.0
Belle & SebastianRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 2.0