Movies
Ratings
17
3 IdiotsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0