Movies
Ratings
37
District 9Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5