Movies
Ratings
304
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5