Movies
Ratings
841
Persian LessonsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 3.5