Series
Ratings
55
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.5
Imaginary CatRated ★ 2.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5