Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
2012Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5