Titles you rated
Personal TasteRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0