Titles you rated
Source CodeRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
American History XRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
CubeRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0