Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ChaplinRated ★ 3.5
Due DateRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0