Movies
Ratings
505
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Princess Switch: Switched AgainRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Maid and the MagicianRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 4.0
The Rat CatcherRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0