Titles you rated
The Plan ManRated ★ 2.0
Henri HenriRated ★ 2.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 2.0
One on OneRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
FrankRated ★ 2.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.0