Titles you rated
School of RockRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5