Movies
Ratings
38
Man of SteelRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0