Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.0
The FounderRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Road to PerditionRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
FlawlessRated ★ 4.0