Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5