Titles you rated
MaudieRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Perfect SenseRated ★ 5.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 5.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 3.5