Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Fair LoveRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5