Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
MisaengmulRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5