Movies
Ratings
227
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
LucyRated ★ 0.5
CubeRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 1.0
AkiraRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 3.5