Titles you rated
I-LANDRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- EXO's Travel the World on a Ladder Season 4Rated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.0
NCT Universe: LASTARTRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0