Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0