Movies
Ratings
318
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
InnocenceRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5