Series
Ratings
25
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 3.0- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0