Titles you rated
ShrekRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Charlie St. CloudRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5