Series
Ratings
28
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0